3 marca 2024

alweys.pl

Zawsze na czasie

Oprogramowanie do odzyskiwania danych z iPhone’a

3 min read

Odzyskiwanie danych dla iPhone’a, iPada i iPoda Touch

Aby odzyskać dane z iPhone’a, będziesz musiał użyć oprogramowania zwanego „Data Recovery Software „Powszechną praktyką jest używanie oprogramowania do odzyskiwania danych na smartfonie, gdy utraciłeś dane. Ale co, jeśli nie masz oryginalnych plików?

Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych dla iPhone 7/7 Plus/8/X, Pen Drive Data

iPhone jest popularnym urządzeniem i jest bardzo łatwy w użyciu. Istnieją jednak przypadki, w których dane na telefonie mogą zostać utracone lub usunięte.Z pomocą oprogramowania do odzyskiwania danych można odzyskać wszystkie rodzaje danych z uszkodzonego ekranu Oneplus 6.Oprogramowanie do odzyskiwania danych jest koniecznością dla każdego użytkownika, który stracił lub uszkodził swój iPhone.

Pen Drive Data Recovery iphone 7, oraz Sofa Drive Data Recovery.

Ponieważ dane na iPhonie są przechowywane w pamięci, bardzo ważne jest odzyskanie tych plików z uszkodzonego iPhone’a.Po tym, jak Apple wypuścił iPhone’a 7, było dużo szumu na temat tego urządzenia. Wiele osób było rozczarowanych oprogramowaniem dołączonym do urządzenia. Byli pewni, że iOS będzie lepszy od Androida, ale nie dostali tego, czego oczekiwali od niego.Firma próbuje teraz nadrobić to rozczarowanie, wprowadzając nowe oprogramowanie, które może odzyskać utracone pliki z iPhone’a. To nie jest po prostu inne narzędzie do odzyskiwania danych, został zaprojektowany do pracy z urządzeniami z systemem iOS i może również pracować na komputerach Mac i Windows, jak również. Oprogramowanie działa poprzez skanowanie dysków twardych i znalezienie wszelkich usuniętych plików, które zostały zapisane w więcej niż jednym miejscu na urządzeniu. Następnie wyszukuje te pliki w różnych miejscach na urządzeniu i odzyskuje je wszystkie naraz lub indywidualnie w zależności od tego, gdzie znajdują się na telefonie lub komputerze.

Odzyskiwanie danych dla iPhone 7, odzyskiwanie danych z Pen drive

Jeśli masz uszkodzonego iPhone’a i chcesz go naprawić, jest kilka sposobów, aby to zrobić. Możesz spróbować naprawić go samodzielnie, ale nie zawsze jest to możliwe.Pierwszym sposobem jest użycie oprogramowania do odzyskiwania danych, które odzyska wszystkie twoje dane z telefonu. To oprogramowanie przywróci wszystkie pliki i ustawienia na urządzeniu.Drugim sposobem jest zakup nowego iPhone’a 7 lub iPhone’a 8, a następnie pobranie narzędzia do odzyskiwania danych, które jest dołączone do niego. To narzędzie może być używane dla każdego urządzenia z systemem iOS, niezależnie od numeru modelu lub marki/modelu. Przywróci wszystko na telefonie, nawet jeśli został całkowicie wymazany!-Ta sekcja ma na celu przedstawienie krótkiego przeglądu oprogramowania do odzyskiwania danych iPhone’a.-Gdy próbujesz odzyskać dane z iPhone’a, potrzebujesz dobrego oprogramowania do odzyskiwania danych. Odzyskiwanie danych to proces odzyskiwania plików z uszkodzonego lub niedostępnego dysku twardego komputera.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych dla iPhone 7, odzyskiwanie danych z Pen Drive

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]